Řešení

Za naším řešením nejsou jen skvělé funkcionality, ale především lidé, kteří jsou připraveni poskytnout Vám profesionální podporu.

Publisher

Poskytujeme řešení nejen pro řízení rizik, ale i pro publikaci procesů vytvořených ve specializovaných externích modelovacích nástrojích.

Dozvědět se více o Zoty Publisher

Metody

Zoty nabízí unikátní koncept metod. Schopnost konfigurovat systém tak, aby co nejlépe podpořil právě vaši metodiku pro řízení rizik.

Dozvědět se více o metodách

Aktivity

Zoty důkladně monitoruje a zaznamenává změny, které se v čase u všech Vašich záznamů dějí. Nejen pro potřeby věrohodného a nezpochybnitelného auditu, ale i pro Vaši maximální přehlednost.

Hodnocení

V Zoty lze v rámci analýzy rizik hodnotit aktiva, zranitelnosti, hrozby a příležitosti. Všechna hodnocení lze libovolně upravovat pomocí konfigurovatelných schémat.

Dozvědět se více o hodnocení

Notifikace

Propracovaný systém notifikací dokonale informuje o všem důležitém, co se v Zoty děje.

Dozvědět se více o notifikacích

Audit

Auditor má v Zoty dostupné všechny potřebné podklady na pár kliknutí. S našimi nástroji jsou audity efektivní, věrohodné a nezpochybnitelné.

Dozvědět se více o auditu

Naše Zoty řešení

 • Je webová aplikace poskytující komplexní řešení pro podporu řízení rizik, aktiv a zajištění shody s legislativou nebo s požadavky norem či smluv.
 • Je vyvíjeno jako modulární řešení, které nabídne rozšiřující moduly i pro řízení auditů, kontinuity podnikání (BCM) nebo modelování a publikaci procesů.
 • Na vývoji se nepodílí pouze programátoři, ale také zkušení experti z řad našich partnerů.
 • otevřené API rozhraní pro integraci s produkty třetích stran.
 • Je uživatelsky konfigurovatelné, např. plně konfigurovatelná schémata hodnocení pro všechny typy aktiv, podobně i pro rizika, hrozby a zranitelnosti.
 • Podporuje mnoho uznávaných standardů, např. ISO 27001 (ISMS), ISO 31000 (Risk management), ISO 22301 (BCM), ETL, STRIDE, LINDDUN, aj.
 • Je ve shodě s požadavky vyhlášky k zákonu o kybernetické bezpečnosti.
 • Je velmi flexibilní ve schopnosti přizpůsobení se rozličným metodickým přístupům i bez nutnosti zakázkových úprav a to díky unikátnímu konceptu tzv. metod.
 • Roste s vámi. Celé řešení je vysoce škálovatelné. Jak po stránce technické, tak i cenové a licenční.
 • Poskytuje cenné know-how a šetří váš čas s předvyplněnými katalogy (hrozeb, opatření), kategoriemi aktiv, zranitelností a řadou dalších přednastavených parametrů, jako jsou např. definice schémat hodnocení aj.
 • Dovoluje i běžnému uživateli jednoduše importovat data z často používaného Excelu.
  Přechod na Zoty je tak velmi snadný.
Vyzkoušejte Zoty již dnes
registration
Registrace zdarma nevyžaduje zadání platební karty.
registration
Na Váš počítač se nic neinstaluje.
registration
Nezneužijeme kontakt, který nám na sebe předáte.