Proč si vybrat Zoty?

Spolupracujeme s řadou špičkových expertů, kteří do Zoty předali své dlouholeté zkušenosti.

Jsme jedni z Vás

Jsme tým zkušených profesionálů z oboru řízení rizik a procesů. Rozhodli jsme se, že vytvoříme vlastní, přehledný a snadno dostupný systém pro řízení rizik. A vložíme do něj všechny naše dlouholeté zkušenosti a celosvětově osvědčené best-practice.
Nasloucháme radám expertů

Cenově dostupné řešení

Nenaleznete na trhu obdobné řešení s tak výhodným poměrem cena / výkon. Přesvědčte se sami. Vyberte si z naší nabídky libovolný cenový program Zoty Cloud a získejte měsíc na nezávazné vyzkoušení zdarma. Pokud se kdykoliv v průběhu prvního měsíce rozhodnete program ukončit, můžete tak učinit. Bez udání důvodu, bez rizika sankce. Je to snadné a nic Vás to nestojí.

Zobrazit ceník Zoty

Rosteme s vámi

Stačí Vám jednouživatelská verze na notebooku nebo tabletu? Nebo plánujete nasazení robustního řešení s přístupy mnoha uživatelů? V cloudu? Na vlastním serveru? Zoty je vysoce škálovatelné. Takže vám vždy nabídne flexibilní řešení. Jak po stránce technické, tak i cenové a licenční.

Zákaznická podpora

Poskytovat skvělý zákaznický servis a neustále jej zlepšovat, je jednou z našich hlavních priorit. Jsme skuteční lidé, na které vždy máte telefon a email. Lidé, kteří jsou odborně kompetentní a pomohou Vám problém vyřešit.

Férová licenční politika

Licencována je vždy plná funkcionalita pro daný modul. S pořízením Zoty se nemusíte obávat žádných nepříjemných překvapení. Např. formou skrytých omezení, která lze deaktivovat jen formou extra zpoplatněných rozšíření.

Často má však mnohem významnější dopad na celkovou cenu volba typu licence pro více uživatelů. A zde Vám Zoty nabídne cenově nejvýhodnější způsob licencování, který můžete mít. Licencován je vždy počet současně přihlášených uživatelů, tzv. “concurrent user”. S jedinou licencí typu “concurrent user” tak pokryjete až 20krát více uživatelů, než s licencemi “named user” nebo “per seat”, které jsou běžně používány u konkurenčních produktů.

Víme, co potřebujete

Nevymýšlíme, jak vyrobit a prodat software. Vymýšlíme řešení. S podporou software. Ale hlavně - se znalostí potřeb vás, zákazníků. Reálných uživatelů, u kterých pracují konzultanti z řad našich partnerů. Jsme společně na jedné lodi. Známe dobře váš byznys. Můžete se spolehnout, že vám Zoty nabídne právě ty schopnosti, které skutečně potřebujete a které vám usnadní práci. A ne ty, o kterých si výrobce myslí, že by se možná mohly zákazníkům líbit.

 
Vyzkoušejte Zoty již dnes
registration
Registrace zdarma nevyžaduje zadání platební karty.
registration
Na Váš počítač se nic neinstaluje.
registration
Nezneužijeme kontakt, který nám na sebe předáte.